به وبسایت تیم فناوری اطلاعات ادریس خوش آمدید.

درباره ما

معرفی

ما در تیم فناوری اطلاعات ادریس بهمراه چند متخصص مجرب در زمینه ایجاد و توسعه زیرساخت های نرم افزاری فناوری اطلاعات از جمله طراحی و سئوی وب سایت های اینترنتی، طراحی و تولید نرم افزارهای اندرویدی ای او اس و ویندوز مشغول به فعالیت هستیم. ما به همراه تیم مجرب و حرفه ای خود و با استفاده از تکنولوژی های جدید برنامه نویسی از صفر تا صد طراحی وب سایت و نرم افزار حرفه و تجارت شما را انجام می دهیم. هدف ما “طراحی سایت و نرم افزار با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت ممکن” می باشد و تا کنون موفق شده ایم خدمات خود را با پایین ترین قیمت به مشتریان عزیز ارائه نماییم.

ماموریت

ما به تامین نیاز سازمانها در حوزه های مشاوره ، طراحی ، تولید و پشتیبانی وبسایت و نرم افزار متعهد هستیم و با توسعه نوآورانه محصولات و خدمات و استفاده از جدیدترین متد های روز دنیا برای مشریان خود ارزش آفرینی می کنیم.

ارزش های بنیادین

  • مسئولیت پذیری
  • مشتری مداری
  • دانش مداری
  • هم افزایی و نوآوری
+ 1
پروژه
1
در دست اقدام
% 1
مشتریان راضی

چشم انداز

ما برآنیم تا با تکیه بر استراتژی مشتری محور خود در پی تحقق چشم اندازی به شرح زیر باشیم:
انتخاب نخست مشتریان هدف شامل:

  • شرکت ها و کسب و کارهای داخلی و بین المللی متقاضی وب سایت
  • انتخاب بهترین نیروهای نخبه جهت همکاری
  • بیشترین سهم بازار در میان شرکت های ارایه دهنده خدمات طراحی سایت
  • برترین در صنعت IT
  • تأکید بر استفاده از تکنولوژی های روز
  • گسترش ارائه محصولات و خدمات به کشورهای همسایه

تیم ما بر آن است تا با افزایش و رونق کسب و کار مشتریان خود و تبدیل آنها به مشتری همیشگی با تامین سه اصل قیمت ، کیفیت و حفظ ارزش های اجتماعی چشم انداز خود را تحقق بخشد.

تا پایان راه در کنارتان هستیم

قطعا شما به دنبال متخصصین هستید که بتوانید پروژه خود را به آنها بسپارید و در عین حال از بد اخلاقی هایی که متاسفانه این روزها بر فضای کسب و کار سایه افکنده است نگران هستید و دغدغه دارید که بتوانید متخصصین حرفه ای، خلاق و دارای نمونه کارهای زیبا را بیابید که خدمات باکیفیت و پشتیبانی پاسخگویی داشته باشند.

ما این اطمینان خاطر را به شما می دهیم و تا پایان راه در کنارتان هستیم.

آخرین مشتریان ما

ویژگی های کاری ما

رضایت مشتریان

داشتن رضایت مشتریان در هر حوزه ای الزامی می باشد که ما نیز از رضایت بالای مشتریان خود برخوردار هستیم.
می توانید با مشتریان ما مشورت کنید.

قیمت مناسب

هدف ما “طراحی سایت و نرم افزار با
ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت ممکن” می باشد و تا کنون موفق شده ایم خدمات خود را با پایین ترین قیمت به مشتریان عزیز ارائه نماییم.

کیفیت بالا

کیفیت محصولات ما یکی از مهم ترین دلایل حفظ مشتریان مجموعه وفادار ما هست و محصولات را با کیفیت عالی ارائه می کنیم.

تکنولوژی بروز

بر خلاف سایر کسب و کارها که شرکت های قدیمی آن ها برای انجام کار شما مناسب تر هستند، در حوزه فناوری اطلاعات باید به دنبال نیروهای جوان و بروز باشید چرا که پیشرفت این نو تکنولوژی ها بسیار سریع بوده و شرکت های قدیمی در این زمینه عقب هستند. استفاده از تکنولوژی های جدیدتر باعث افزایش سرعت، امنیت و بهبود ظاهر وبسایت و اپلیکیشن شما می شوند.

پشتیبانی فوری

ما معتقدیم که رضایتمندی مشتری خود نوعی تبلیغات است و با پشتیبانی قوی، همواره رضایتمندی مشتریان عزیزمان را حفظ می کنیم.پشتیبانی وبسایت و نرم افزار شامل رفع مشکلات احتمالی، بروز رسانی ماژول های استفاده شده در پروژه و بهبود سرعت و امنیت وبسایت و اپلیکیشن می باشد.

مشاوره و آموزش رایگان

ما همواره آماده پاسخگویی و رفع ابهامات مخاطبین عزیز می باشیم. مشاوره ما بعد از انجام پروژه همچنان ادامه خواهد داشت و در زمینه های بازاریابی، افزایش فروش، افزایش بازدید کننده های وبسایت و… آماده ارائه خدمات مشاوره و آموزش به شما مشتریان عزیز هستیم.