به وبسایت تیم فناوری اطلاعات ادریس خوش آمدید.

سرویس

خدمات

ما با ارائه خدمات در زمینه طراحی وب سایت، با نمونه کارهای حرفه ای و همکاران متخصص، آماده همکاری با کارفرمایان عزیز در سراسر کشور  هستیم، با قیمت مناسب، کیفیت عالی و سریعترین زمان اجرا!

طراحی انواع وبسایت

ما با توجه به برند و نوع کسب و کار شما آماده ارائه مشاوره طراحی وب سایت میباشیم. ما با طراحی قالب و گرافیگی اختصاصی با توجه برند شما و همچنین بهینه بودن سایت برای موتورهای جستجو مانند گوگل کمک میکنم در فضایی اینترنت به بهترین شکل خود را معرفی کنید.

سئو وبسایت

منظور از سئو، دیده شدن در صفحات اول سایت های جستجوگر مانند گوگل است. این فرایند مستلزم برنامه نویسی سایت بصورت استاندارد و صرف زمان بیشتری می باشد. ما سئوی وبسایت شما را بصورت حرفه ای انجام می دهیم.

طراحی اپلیکیشن موبایل

یک اپلیکیشن حرفه ای می تواند ابزاری قدرتمند برای موفقیت کسب و کار شما باشد. با طراحی اپلیکیشن اندروید و ios کسب و کار خود، برند خود را در دست مخاطبینتان قرار داده و میزان وفاداری آنها را به برند خود افزایش دهید.

تولید محتوا و مدیریت سایت

به طور کلی مدیریت سایت شامل مدیریت محتوا (اضافه کردن مقالات؛ افزودن تصاویر و ویدئوها، درج محصولات جدید و ویژگی‌های آنان) حفظ امنیت وب‌سایت و همینطور پشتیبانی سایت است. تیم ما این آمادگی را دارد تا پس از طراحی سایت، با عقد قرارداد جدید، مدیریت آن را نیز بعهده بگیرد.

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاهی یکی از تخصص های ما است. با طراحی وب سایت فروشگاهی و اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی، مدیریت کسب و کار خود را آسان کرده و محصولات خود را آری از هرگونه محدودیتی به مشتریان در سراسر کشور عرضه کنید.

مدیریت شبکه های اجتماعی

در ایران تعداد کاربران فعال در شبکه‌های اجتماعی بالغ بر 67 میلیون نفر است. در بسته مدیریت و بازاریابی شبکه های اجتماعی، ما با استفاده از برنامه‌ریزی، ترفندهای کاربردی و نرم‌افزارهای تحلیلی، برای خدمات شما در شبکه‌های اجتماعی شرایط فوق العاده ای را فراهم خواهیم کرد.


مشاوره و پشتیبانی رایگان ما همیشه آماده پاسخگویی به شما عزیزان است​


مشاوره رایگان

آخرین مشتریان ما